Fuzzer های تجاری

درباره beSTORM

beSTORM یک تست امنیتی پویا از محصولات در حال توسعه انجام می دهد و مدیران شبکه می توانند از این نرم افزار برای تایید امنیت اپلییکیشن های شبکه ای پیش از به کارگیری آنها استفاده کنند.بخش های QA نرم افزار که از ابزارهای مختلفی برای تست امنیت اپلیکیشن استفاده می کنند می توانند تمامی تست های پویا را در قالب یک بسته نرم افزاری انجام دهند.همچنین مدیرانی که باید قبل از به کارگیری یک اپلیکیشن امنیت آن را تایید کنند، می توانند با کمک این نرم افزار تمامی اپلیکیشن ها را با یک ابزار انجام دهند، حتی اپلیکیشن هایی که دارای پروتکل های اختصاصی هستند.
beSTORM که پیش از این تنها در سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ کاربرد داشت، تاریخچه ای طولانی و مستند از شناسایی مسائل امنیتی در تجهیزات شبکه و نرم افزار دارد. beSTORM به دلیل کاربرد آسان و قدرت کافی برای به کارگیری در بخش نظامی، می تواند جایگزین ابزارهایی با پشتیبانی ضعیف و کاربرد پیچیده شود چرا که این نرم افزار یک فرایند تست استاندارد، قابل اطمینان و تکرارپذیر ارائه می دهد که شرکت های تجاری با هر اندازه ای می توانند آن را با فرایندهای QA نرم افزار خود سازگار سازند.
beSTORM از نظر تکنیکی یک ابزار تست فازی جعبه سیاه، هوشمند و تجاری است. این ابزار در محیط آزمایشگاهی برای تست اپلیکیشن در حین توسعه و یا برای تایید نرم افزار و سخت افزار شبکه پیش از توسعه به کار می رود.این نرم افزار دارای پشتیبانی فنی و توسعه کامل ارائه می شود و نیازی به استفاده از کد امن ندارد و با تست موقعیت هایی که احتمال خطا در آنها زیاد است و سپس بررسی دامنه نامحدود انواع حملات نتایج سریعی را ارئه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *