مهندسی معکوس و تحلیل بد افزار

درباره ی ThreatTrack

ما معتقدیم ….
دنیای آنلاین با عوامل مخربی دست و پنجه نرم می کند که با خیال راحت در داخل تمامی سازمان ها در سرتاسر دنیا به فعالیت خود ادامه می دهند. ما به بخش های امنیتی این سازمان ها کمک می کنیم تا این تهدیدات دائمی را شناسایی و تجزیه و تحلیل کنند و آنها را از بین ببرند و امنیت و ثبات را به دنیای  آنلاین بازگردانند.

 کلمه Threat جزیی از نام ماست
چرا که این کلمه از ویژگی های اصلی ماست
چه چیزهایی ThreatTrack را از شرکت های بی ثبات و پرادعای فعال در زمینه امنیت سایبری متمایز می کند؟ مطمئنا دلایل زیادی وجود دارد.
شرکت ThreatTrack بیش از 20  سال در حیطه شناسایی و حذف بدافزارها فعالیت می کند. ما در کار خود بهترین هستیم و همچنان به کار خود ادامه خواهیم داد.
ما بیش از 10 سال پیش اولین سندباکس را با نام CWSandbox (ThreatAnalyzer ) روانه بازار کردیم. ThreatAnalyzer تا به امروز هنوز هم به عنوان بهترین ابزار تحلیل بدافزار در بین اپراتورهای امنیتی و مسئولان پاسخگویی به حوادث در سازمان های بزرگ در صنایع هدفمند و همچنین کارشناسان سایبری در سازمان های دولتی اطلاعاتی مطرح است.
ما یکی از غنی ترین منابع از اطلاعات تهدید را ایجاد کرده ایم که مبنایی برای ابرداده ها هستند، الگوریتم های یادگیری ماشینی که با استفاده از سیستم محافظت در برابر بدافزار ThreatSecure تکنولوژی های جدید تشخیص تهدیدات را تقویت می کنند.

ما با کمک میلیون ها endpoints که به وسیله راه حل های امنیتیVIPREendpoint محافظت می شوند، از مشتریان خود دفاع می کنیم.
ما یک دیدگاه خاص برای حل مشکلات امنیتی که این روزها همگی با آنها مواجه هستیم، داریم. تیم شرکت در حال ایجاد نسل جدیدی از راه حل های امنیت سایبری هستند که پا را فراتر از شناسایی بدافزارهای پیشرفته می گذارد. ما شرایطی را فراهم می آوریم تا اپراتورهای امنیتی بتوانند برای شناسایی تهدیدات سایبری چند مرحله ای و دائمی در شبکه ها، با تهدیدات و فعالیت های غیرطبیعی شبکه ارتباط برقرار کنند.
ما اطلاعاتی در اختیار CIO ها، CISO ها، تحلیل گران امنیتی، بخش های پاسخگو در مقابل حوادث و تیم های آنها قرار می دهیم تا بتوانند تصمیم گیری های آگاهانه تر و سریعتر اتخاذ کنند. راه حل های ما به خوبی نشان می دهند که چه تهدیداتی بیشترین مقدار ریسک را به شبکه تحمیل می کند، چه کسی و یا چه چیزی در شبکه مورد حمله قرار گرفته است و ما یک سیستم هوشمند مقابله با تهدیدات ارائه کردیم که برای یک واکنش موثر و موفق لازم و ضروری است.
این سیستم های امنیتی می توانند حملات در حال انجام را نشان دهند و مشتریان می توانند تنها با فشردن یک دکمه این حملات را خنثی کنند، ریسک ها را تا حد زیاد کاهش دهند و تاثیر هر گونه نقطه ضعف داده ای را محدود کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *