درباره ما

سامانه هوشمند سورنا

بیش از 13 سال سابقه درخشان در حوزه های تخصصی

شبکه های کامپیوتری و امنیت داده

شرکت سامانه هوشند سورنا ، در سال 1387 با اتکا به توان علمی , فنی و اکتسابی در یک دهه فعالیت مدیران و پرسنل خود تاسیس و به صورت تخصصی در زمینه شبکه داده‌ها و طراحی واجرای شبکه های LAN و WAN , ایجاد مراکز مانیتورینگ رخداد و امنیت شبکه فعالیت می نماید. این شرکت با هدف ارائه راه‌حل‌های جامع و خدمات تخصصی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات از جمله سرویس‌های تخصصی شبکه‌های کامپیوتری بر مبنای متدولوژی‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی، تاسیس و از بدو فعالیت ضمن تلاش در جلب رضایت کامل مشتریان، گامهای بلندی در زمینه توسعه فناوریهای پیشرفته برداشته است.

سامانه هوشمند سورنا

ارائه دهنده راهکارهای جامع فن آوری اطلاعات (ICT)

با توجه به نیاز روز افزون به استفاده از فناوریهای نوین در عرصه اطلاعات و ارتباطات، ضرورت استقرار یک نظام مدیریت امنیت اطلاعات را بیش از پیش آشکار می نماید. از جمله عوامل که این واحد را در نیل به اهداف خود امیدوار نموده است داشتن دید جامع نسبت به فناوری اطلاعات و فعالیت در تمامی زمینه های امنیتی و تکنولوژی روز بوده است که مطابق با نیاز سازمانهای بزرگ و مشتریان است.
شرکت سامانه هوشند سورنا با توجه به تجربیات حاصل از اجرای چندین پروژه موفق در زمینه ICT وIT و با در اختیار داشتن تخصص و نیروهای فنی مجرب و کارآزموده، به عنوان شرکت ارائه دهنده راهکارهای جامع و کامل خدماتی و راه حل‌های فن آوری اطلاعات (ICT) فعالیت می نماید و بر اساس آخرین تکنولوژی و استانداردهای بین المللی توانایی ارائه کلیه نیازهای مشتریان را دارد.

0
نیروی انسانی
0
سال تجربه کاری
0 %
رضایت مشتریان
0
پروژه در دست اجرا
0
پروژه انجام شده
رزومه کاری سامانه هوشمند سورنا

جهت دریافت رزومه کاری شرکت سامانه هوشمند سورنا روی دکمه زیر کلیک نمایید: