Zero-Day Maleware Detection

درباره OPSWAT

OPSWAT یک شرکت نرم افزاری واقع در سان فرانسیسکو است که راه حل هایی برای امنیت و مدیریت زیرساخت های آی تی ارائه می کند. OPSWAT که در سال 2002 تاسیس گردیده است راه حل ها و فناوری هایی ارائه می کند که سازمان ها را از خطرات و تهدیدات محافظت می کنند و به انتقال امن داده های دیجیتالی کمک می کنند. اپلیکیشن های تشخیصی و کیت های کامل و جامع توسعه نرم افزار توسط SMB، شرکت های تجاری و مشتریان OEM در بیش از صد میلیون endpoint در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته اند.
این روزها شاهد تاثیر شدید تهدیدات سایبری بر شرکت های تجاری و مصرف کنندگان هستیم، به همین دلیل شرکت OPSWAT تلاش می کند تا برای ایجاد امنیت برای این گروهها و افراد و کمک به موفقیت شان اطلاعات و مراقبت های لازم را فراهم کند. ما با ارائه راه حل هایی برای امنیت و مدیریت بخش آی تی امیدواریم تا شرایطی را ایجاد کنیم تا این مراکز تجاری و افراد بتوانند زمان بیشتری را صرف فعالیت های غیر امنیتی و انطباق کنند. کاربران زیادی از جمله زیرساخت های مهم و حیاتی، سازمان های دولتی، موسسه های مالی و غیره از راه حل های OPSWAT استفاده میکنند و ما بهترین سیستم های امنیت و مراقبت را برای ایجاد امنیت در این موسسه ها، داده ها و مشتریانشان ارائه کرده ایم.
راه حل های مدیریت نرم افزار OPSWAT مشارکت کارآمد فن آوری بین راه حل های پیشرو فناوری و فروشندگان نرم افزار ایجد می کنند. ما همچنین با فراهم کردن قابلیت های سازگاری یکپارچه و مدیریت آسان ، مجموعه ای از راه حل های امنیت شبکه و مدیریت برای نظارت ، ارزیابی و مدیریت انواع مختلف نرم افزار های نصب شده بر روی یک نقطه پایانی ، و همچنین امکان حذف برنامه های ناخواسته و یا غیر سازگار ارائه کرده ایم.
راه حل های نوآورانه ما برای امنیت گردش داده ها از طریق اسکن برای یافتن تهدیدات شناخته شده برای بسیاری از موتورهای ضد بدافزار و بررسی اسناد برای جلوگیری از تهدیدات ناشناخته مراقبت های پیشرفته ای ارائه می دهند. ما به مشتریان خود این امکان را میدهیم تا راه حل های ما را با زیرساخت های موجود خود به راحتی منطبق کنند و بر جریان داده ها را به داخل و خارج از شبکه های امن کنترل داشته باشند.
دیدگاه ما
1. ایجاد امنیت و کنترل انتقال داده ها به یک سازمان با استفاده از یک سیستم یکپارچه
2. ارائه قویترین سیستم های مراقبتی در مقابل تهدیدات شناخته شده و نشده
3. ارائه راه حل های تشخیصی ساده با امکان انتخاب امنیت یا بهره وری برای مشتریان
4. ارائه تکنولوژی امنیتی قدرتمند برای شرکت های تجاری بزرگ و کاربران و شرکت های کوچک با منابع کمتر

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه