مجازی سازی

درباره Nutanix

پلتفرم Nutanix Xtreme Computing یک راه حل زیرساختی کاملا نرم افزاری است که  ذخیره سازی، پردازش و مجازی سازی را در یک ابزار turnkey ادغام می کند و می توان آن را در چند دقیقه به کار گرفت تا تمامی اپلیکیشن ها را اجرا کند. می توان هر بار بدون هیچ وقفه ای به راحتی ظرفیت دیتاسنتر را به اندازه یک گره افزایش داد، که یک مقیاس پذیری خطی و قابل پیش بینی با قابلیت پرداخت در آینده (پرداخت پس از دریافت خدمات) ارائه می دهد. Nutanix پیچیدگی ها را از بین می برد و باعث نتایج تجاری بهتری در بخش آی تی می شود.
Nutanix بر اساس همان تکنولوژی ها و معماریهای وبی ساخته شده است که زیرساخت های ابری و اینترنتی مهم مانند گوگل، فیسبوک و آمازون را تقویت میکنند و هر بارکاری با هر مقیاسی را اجرا میکند. پلتفرم Xtreme Computing مهندسی در مقیاس وب را با مدیریت در سطح مشتری ادغام میکند تا زیرساخت را غیرقابل مشاهده کند و تیم های آی تی را تقویت کند تا بتوانند بر موارد مهم یعنی اپلیکیشن ها تمرکز داشته باشند.

در پلتفرم Xtreme Computing دو محصول وجود دارد: Nutanix Acropolis و Nutanix Prism. Acropolis یک محصول ذخیره سازی توزیع شده است که به شرکت ها سرویس های ذخیره سازی ارائه میدهد و شامل یک محصول انتقال اپلیکیشن است که امکان انتقال آزادانه بارهای کاری بین محیط های مجازی را بدون هیچ گونه تاوانی فراهم میسازد. Nutanix Prism که یک راه حل کامل و جامع برای Acropolis است، سادگی بی سابقه ای در زیرساخت آی تی ایجاد میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *