مدیریت رویداد ها

درباره Darktrace

سیستم های ایمنی سازمانی رویکردی جدید در تکنولوژی دفاع سایبری است که مبتنی بر این اصل که ، سازمان ها همواره با سطح مشخصی از تهدیدات از داخل مواجه هستند، ایجاد شده است. این رویکرد جدید با الهام از هوش خودفراگیر سیستم ایمنی بدن توسط تکنولوژی پیشرفته ای ارائه می شود که می تواند در داخل یک سازمان در زمان واقعی خود را تعلیم دهد. این کار باعث میشود سیستم ایمنی سازمان بتواند تهدیدات ایجاد شده که از دیگر کنترل های امنیتی عبور کرده اند را شناسایی کند.
تهدیدات سایبری اشکال مختلفی به خود می گیرند و شناسایی آنها بسیار مشکل است. برای مثال DNA های ویروسی دائما در حال تغییر و تکامل هستند تا بقای خود را در محیط های انتخابی شان حفظ کنند. بدن انسان با این نوع مشکلات از طریق سیستم ایمنی خود مقابله می کند. این سیستم ایمنی به طور پیوسته اطلاعات جدیدی درباره موارد نرمال و طبیعی برای بدن افراد به دست می آورد و می تواند عوامل غیرمنطبق با الگوی تکاملی طبیعی بودن را شناسایی کند.
Darktrace منطق مشابهی را در یک محیط سازمانی به کار می گیرد. تکنولوژی سیستم ایمنی سازمان به طور مکرر یک الگوی حیات در مورد شبکه ها ، دستگاه ها و کاربران می آموزد و این اطلاعات را با هم مرتبط می سازد تا بتواند انحرافات نامحسوس را  که نشان دهنده تهدیدات در حال ایجادهستند ، شناسایی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *