مطالب

امنیت نرم افزار فورتینت

آسیب پذیری ها در سراسر وب پایدارد هستند و غالبا هدف آنها برنامه های مهم تجاری در وب می باشد. علاوه بر این، مهاجمان بطور معمول سعی در استفاده از ایمیل برای دستیابی به کاربران نهایی، سیستم ها و اعتبارها دارند. راه حل امنیتی نرم افزار فورتینت شامل مجموعه ای قوی و یکپارچه از محصولات است که برای محافظت برنامه های تحت وب و ایمیل ها ارائه شده است. نرم افزار امنیتی برنامه های تحت وب فورتینت راه حلی برای پشتیبانی از نرم افزارهای تحت وب می باشد.

ایمن سازی برنامه های تحت وب

تضمینی برای محافظت از برنامه های تجاری تحت وب  را ارائه می دهد. علاوه بر این، حفاظت از برنامه هایی که در دسترس عموم نیز می باشد را ساده نمایید.

امنیت برنامه های تحت وب

متمرکز سازی امنیت برای برنامه های کاربری عمومی مبتنی بر وب و کمک به کاهش خطر. محافظت از سیستم هعای آسیب پذیر را ساده تر نمایید و دید عمیقی برای واکنش سریع در برابر تهدیدات به دست آورید.

ایمن سازی ایمیل

سازمان های می توانند با ایمن سازی ایمیل خود را از یک تهدید بالقوه در امان سازند، در فضای ابری و حتی ادغام راه حل های ایمن کننده ایمیل بهره گیرند. فورتینت با داشتن راه حل های برتر، امنیت را برای برنامه ها، شما را آسوده خاطر می سازد.

راه حل پیشرفته دفاع از تهدید های ایمیل

راه حل های پیشرفته در دفاع از تهدیدات ایمیلی که فورتینت ارائه می دهد شبکه شما را در برابر خطرات محافظت می نماید، و می تواند راه حل های موجود برای دروازه های ایمیل را تکمیل نماید.

ایمن سازی ایمیل مبتنی بر ابر

ایمن سازی انعطاف پذیر به عنوان یک سرویس SaaS ، ابر عمومی و یا برنامه های مبتنی بر API از ایمیل ها در محیط های ابری محافظت می نماید. همچنین با برنامه های Microsoft Office 365 و Google G-Suite نیز پشتیبانی می نمایند.

محصولات Fortinet

Web Application Firewall

Email Security

Application Delivery Controller

سبد خرید
سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.