مجازی سازی

درباره ی Citrix : تحول دیجیتالی

در Citrix ما بر اصل مهم ایجاد امنیت در اپلیکیشن ها و داده ها و دسترسی آسان به آنها در هر زمان، هر مکان و در هر دستگاه و شبکه ای تمرکز داریم.
ما معتقدیم که تکنولوژی باید در راستای آزادی افراد قدم بردارد و مانع سازمان ها برای کنار زدن محدودیت ها از مسیر بهره وری و نو آوری نباشد. به افراد امکان فعالیت در هر مکان و هر زمان را بدهد و این آرامش خاطر را در بخش آی تی ایجاد کنند که سیستم های مهم و حیاتی همواره با امنیت کامل در دسترس خواهند بود.
به همین خاطر رسالت ما در Citrix این است که دنیایی ایجاد کنیم که افراد، سازمان ها و دستگاهها با امنیت کامل به هم مرتبط شوند و در دسترس باشند. دنیای که تمامی کسب و کار ها به کسب و کار دیجیتالی تبدیل شده باشند، دنیایی که مشتریان بتوانند کارهای غیر ممکن را ممکن سازند. به همین منظور ما بهترین سرویس های فناوری یکپارچه را برای امن کردن انتقال داده ها و اپلیکیشن ها در هر زمان و هر مکان ارائه خواهیم کرد.

استراتژی های شرکت برای دسترسی به چشم اندازها
از آنجایی که کسب و کار های مختلف دیجیتالی شده اند، سازمان ها به امکان ایجاد مدل های تجاری مخرب، روش های جدید به کارگیری کارمندان و جلب مشتریان و روش های جدید برای فعالیت خود نیاز دارند. با این حال، پیچیدگی ها و محدودیت های سیستم های قدیمی و نگرانی های موجود در زمینه امنیت، مانع از شرکت ها از حرکت به سوی آینده ای دیجیتالی می شود.
به عقیده ما روشی بهتر برای تقویت شرکت های دیجیتالی وجود دارد. ما برای تحریک تحول دیجیتالی و تحقق چشم انداز های خود به چهار استرتژی مهم تکیه کرده ایم:
·    ایجاد تحولی عظیم در زمینه(WaaS)  Workspace as a Service از طریق ارائه یک پلتفرم جامع و یکپارچه برای انتقال امن شبکه، داده ها و اپلیکیشن ها به عنوان یک سرویس در ابر Citrix
·    تقویت مدیریت و پیشرفت در انتقال اپلیکیشن ها، مجازی سازی و امکان جابه جایی
·    به دست آوردن یک موقعیت مدیریتی شفاف  و واضح برای امن کردن راه حل های انتقال شبکه در شرکت ها ، ارائه دهندگان سرویس های استراتژیک و سازمان های متوسط
·    تبدیل شدن به یک راه حل ترجیحی و کاربردی برای هماهنگ سازی و اشتراک گذاری  فایل شرکت برای کاربران تجاری در تمامی بخش ها

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *