دسته‌بندی نشده, مانیتورینگ توانمندی نرم افزار

درباره Riverbed

Riverbed Technology با ارائه کاملترین پلتفرم برای سیستم های کامپیوتری مکان مستقل پیشرو در زمینه Application Performance Infrastructure است. سازمان های تجاری برای تقویت تجارت خود از اپلیکیشن هایی استفاده می کنند؛ در نتیجه تکنولوژی Riverbed سطوح مناسبی از عملکرد را از طریق SteelHead، SteelCentral و SteelFusion تضمین می کند .
SteelHead  اولین راه حل بهینه سازی صنعتی برای ارائه سریع تمامی اپلیکیشن ها در شرکت های هیبریدی به حساب می آید. این بسته همچنین نظارت بهتری در عملکرد اپلیکیشن ها و شبکه و مهارت کاربری ارائه می کند . این نظارت از طریق یک رویکرد آگاه به اپلیکیشن در مقابل شبکه هیبریدی و انتخاب مسیر انجام می شود که مبتنی بر سیاست های تجاری متمرکز برای اهداف تجاری شما است.
SteelCentral  تا حد زیادی زمان و تلاش مورد نیاز برای توسعه، به کارگیری و تضمین عملکرد اپلیکیشن را کاهش می دهد. راه حل های این محصول در سرتاسر چرخه های سریع اپلیکیشن های امروزی و در تیم های توسعه و عملیات های آی تی مورد استفاده قرار می گیرند و نقطه کنترل مرکزی برای زیر ساخت هایی ارائه می دهند که عملکرد اپلیکیشن را در دنیای اپلیکیشن محور امروز تا بیشترین حد ممکن افزایش می دهند.
SteelFusion  اولین و تنها زیرساخت فوق همگرا برای شاخه آی تی است که ادغام صد در صدی سرور ها و داده های شاخه ای مربوط به سایت های دور را با مراکز داده ممکن می سازد و بدون به خطر انداختن امتیازات ارائه سرویس های شاخه ای برای کاربران امنیت کامل داده ها و مراقبت متمرکز داده ها را فراهم می کند. SteelFusion نیاز به سرور های فیزیکی ، ذخیره سازی و زیر ساخت بک آپ گیری در موقعیت های شاخه از بین می برد، امکان آماده سازی و بهبود سرویس های شاخه را فراهم می آورد و امکان نظارت کامل و عملکرد عالی را برای اپلیکیشن های داخل سازمان و اپلیکیشن های ابری را میسر می سازد که باعث افزایش فوق العاده در امنیت داده ها، تدوام کسب و کار، مهارت و کارایی عملکردی می شود.
Riverbed با ادغام شتاب عملکرد با تکنولوژی های مدیریت عملکرد محدودیت های عملکردی را از میان برمی دارد که این کار به بخش آی تی کمک می کند تا به صورت خودکار مشکلات مربوط به انتقال داده ها و اپلیکیشن ها را شناسایی و کاهش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *