DLP Forensics

درباره Forcepoint

شما در پیشبرد اهداف سازمانی خود و انجام ماموریت ها به یک رویکرد هوشمند و یکپارچه در حیطه امنیت شبکه نیاز دارید و این همان چیزی است که ما ارائه م یدهیم. تکنولوژی در سطح جهانی ما مبنایی برای پلتفرم یکپارچه مان محسوب می شود و این همان دلیلی است که محصولات مان جوایز صنعتی بسیار زیادی را از آن خود کرده اند.
تکنولوژی Forcepoint در اصل تلاش می کند تا چهار مورد اصلی زیر را برآورده سازد:
·    محافظت در مقابل تهدیدات پیشرفته (Advanced threat protection ) مکانیسم های دفاعی ارائه می کند که این اطمینان خاطر را ایجاد می کنند که شما می توانید از داده های مهم و پروسه های تجاری خود در محل کار، در جاده و در محیط ابری با امنیت کامل استفاده کنید.
·    مشاهده پذیری End-to-end به شما امکان می دهد تا اتفاقات درون شبکه خود را به طور پیوسته مشاهده نمایید تا بتوانید ارزیابی، مدیریت و امنیت بهتر و بیشتری را به کار گیرید.
·    تجزیه و تحلیل پیشرفته (Advanced analytics ) بینشی درست درباره اطلاعات مربوط به دسترسی به شبکه ارائه می دهد تا بتوانید اقدام درست را پیش رو بگیرید.
·    امنیت تطبیقی یا Adaptive security  به شما اجازه می دهد تا از هوش موقعیتی برای سبقت گرفتن از تهدیدات موجود استفاده کنید و در صورت مواجه شدن با یک مشکل، به سرعت به وضعیت نرمال برگردید.
این محصول به ما کمک می کند تا راه حل های امنیت داده، ایمیل و وب ارائه دهیم که مجهز به هوش زمان واقعی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکنولوژی های خاص این رویکرد یکپارچه برای امنیت اطلاعات، با ما همراه باشید.
·    TRITON® ACE  در مقایسه با تکنولوژی های امنیتی نقطه محور قدیمی تر، محصولات امنیت اطلاعات Forcepoint با دقت و با پوشش دهی بیشتر ارائه می کند.
·    ThreatSeeker® Intelligence Cloud  از تجزیه و تحلیل اعتبار زمان واقعی و تجزیه و تحلیل رفتاری گسترده استفاده می کند تا مکانیسم دفاعی به روز و پیشرفته ای  در مقابل  تهدیدات مخرب و محتوای ناخواسته ارائه دهد.
·    TRITON ThreatScope™  از چندین سندباکس و دیگر متد ها استفاده می کند تا بدافزار را تشخیص و تحلیل کند و شبکه شما را از تهدیدات مراقبت کند.
·    انبار مجازی داده ها یا Virtual Data Warehousing برای انجام  تجزیه و تحلیل به شما اجازه می دهد تا داده های زنده را جستجو کنید و این کار را در مقایسه با انبارهای داده ای قدیمی خیلی سریعتر و با هزینه کمتری انجام می دهد.
·    بررسی ریسک رفتاری کاربران یاUser Behavior Risk Scoring  به طور خودکار پرخطرترین کاربران را شناسایی می کند و روش مقابله با آنها را به شما نشان می دهد.
·    امنیت چند سطحی در مقیاس سازمانی یا Multilevel Security at Enterprise Scale  امکان دسترسی امن به اطلاعات را برای سازمان های حساس فراهم می کند و بدون این که مراقبت از سازمان را به خطر بیاندازد، کاربرد پذیری سطح بالایی را ایجاد می کند.
·    امنیت چند سطحی_ بازرسی محتوایی عمیق یا Multilevel Security — Deep Content Inspection از دقیق ترین موتورهای بازرسی موجود استفاده می کند تا انتقال بدون خطر داده ها را در سیستم های واقعا امن  میسر سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *