مطالب

دید کاملی از آسیب پذیری های خود داشته باشید

دارایی ها و آسیب پذیری های شبکه شما دائما در حال تغییر هستند. داشتن تصویر کاملی از شبکه شما نیمی از راه مبارزه میباشد. به رتبه اول ارزیابی آسیب پذیری اعتماد کنید تا به شما کمک کند یک قدم جلوتر از مهاجمان باشید.

ساخته شده توسط متخصصین، برای حرفه ای ها

Nessus با درک عمیق از نحوه عملکرد متخصصان امنیتی از پایه ساخته شده است. هر یک از ویژگی های Nessus به گونه ای طراحی شده است که ارزیابی آسیب پذیری را ساده، آسان و شهودی کرده است. در نتیجه: زمان و تلاش کمتری برای ارزیابی، اولویت بندی و اصلاح مسائل نیاز است. در اینجا با برخی از ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید.

قالب های از پیش تنظیم شده برای طیف وسیعی از دارایی های فناوری اطلاعات و موبایل – از ممیزی های پیکر بندی گرفته تا اثر بخشی مدیریت پیج – برای کمک به شما در درک سریع نقاط آسیب پذیر درج شده است. Nessus شامل بیش از 450قالب پیکربندی شده برای تطابق پیکربندی حسابرسی در برابر معیارهای CIS و دیگر روش های برتر می باشد.

گزارش ها را به راحتی بر اساس نماهای سفارشی، از جمله آسیب پذیری های خاص، آسیب پذیری توسط میزبان یا توسط افزونه ایجاد کنید. گزارش ها  را در قالب های مختلف (Nessus XMl,HTML,CSV,..) ایجاد نمایید و گزارش ها را به راحتی آنها را توسط ایمیل برایشان ارسال شود.

نتایج زنده به طور خودکار ارزیابی آسیب پذیری آفلاین را با هر نسخه به روزرسانی افزونه انجام می دهد، به شما نشان می دهد که بر اساس سابقه اسکن شما، آسیب پذیری در چه نقاطی وجود دارد. از اینجا می توانید به راحتی یک اسکن را انجام دهید تا اعتبار این آسیب پذیری را که باعث تشخیص دقیق و اولویت بندی مسائل می شود، به دست آورید.

موضوعات یا دسته بندی های آسیب پذیری مشابه با هم، گروه بندی می شوند و در یک موضوع ارائه می شوند و زمان تحقیق را ساده تر می کنند و اولویت بندی موضوعات را برای اصلاح دارند. تعویق افتادن به شما این امکان را می دهد تا موارد خاص را برای ناپدید شدن از منظره برای مدت زمانی خاص را انتخاب کنید. بنابراین شما فقط روی موضوعاتی که در آن زمان اهمیت دارند تمرکز می کنید.

مزایای Nessus Professional

استفاده آسان

ایجاد سیاست ها بسیار ساده یود و فقط چند کلیک برای اسکن کل شبکه نیاز است.

تشخیص پیشرفته به معنای محافظت بیشتر

47000 + CVEs – بیشترین میزان در این صنعت. Nessus  فناوری های بیشتری را اسکن می کند و آسیب پذیری های بیشتری را نسبت به راه حل ها رقابتی کشف میکند.

مقرون به صرفه برای شرکت ها در هر اندازه

مقرون به صرفه برای هر مشاور یا تیم، Nessus اسکن آسیب پذیری کاملی را با ارزیابی های نا محدود با یک قیمت پایین فراهم می نماید.

دید دقیق در شبکه شما

Nessus با سرعت بالا، اسکن دقیق و حداقل مثبت کاذب، نقاط ضعف مورد نیاز موجود را شناسایی می کند.

پلاگین ها به موقع محافظت می کنند

محققان Tenable از منابع گسترده Intel بهره گرفته اند، پلاگین هایی را ارائه می دهند که به موقع از آخرین تهدیدات محافظت می کنند

مناسب با رشد و مقیاس

با افزودن نیاز های مدیریت آسیب پذیری به Tenable.io و یا دیگر راه حل های Tenable می توانید مهاجرت نمایید.

کار خود را با Nessus Professional آغاز کنید

بزرگترین و بهترین راه حل آسیب پذیری جهان را در شبکه خود مستقر کنید

سبد خرید
سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.