مدل های دسک تاپ XG

تجهیزات فایروال دسک تاپ ما از تمام ویژگی های امنیتی وسایل بزرگتر ما را دارای می باشد اما با با یک دستگاه جمع و جور می توانید از هزینه های خود بکاهید. خواه به دنبال یک راه حل امنیتی کامل برای یک شعبه از شرکت خود باشید و یا به یک فایروال نسل بعدی برای تجارت در حال رشد خود نیاز داشته باشد، طیف وسیعی از مدل های ما می تواند بسیاری از ویژگی ها را به شما ارائه دهد که در هیچ کجای دیگر در دسترس نیست.

نکات برجسته محصول

  1. تمام ویژگی های پشتیبانی شده در هر مدل SG1xx
  2. تمامی مدل ها با ویژگی اختیاری WiFi 802.11ac یکپارچه شده است
  3. دو منبع تغذیبه برای تمامی مدل های SG 1xx
  4. توسعه ماژول 3G/4G برای تمامی مدل های 125/135
  5. دو ماژول رادیو WiFi اختیاری برای مدل 135w
  6. درگاه SFP برای تمامی مدل های SG1xx برای ویژگی اختیاری مودم DSL و یا فرستنده SFP

تجهیزات جانبی

اتصال 3G/4G

فقط برای 125/135(w) Rev.3

تجهیزات دسکتاپ ما اغلب در مکان های دور دست مستقر می شوند که دارای بودن گزینه های اتصال انعطاف پذیر ضروری می باشد. در مدل های SG125 , 135 ما امکان اضافه کردن یک ماژول 3G/4G به دستگاه شما را فراهم کرده این. ماژول را می توان با اطمینان نصب کرد و سپس از کنسول SG UTM می تواند مدیریت شود.

عملکرد بهتر با آخرین استاندارد های پشتیبانی شده (LTE cat-6, تا 300Mbps دانلود و 50Mbps آپلود)

از سرقت و آسیب کاملا محافظت می شود

ماژول اختیاری 3G/4G ما در دو نسخه مختلف عرضه می شود – اروپا  / آمریکا و آسیا و اقیانوسیه

مودم DSL

 فقط برای مدل های 1xx Rev.3 و 106 Rev.1

با استفاده از پورت SFP در تمام مدل های XG 1xx می توانید اتصال DSL را به دستگاه خود اضافه نمایید. از روتر خود خلاص شوید و دستگاه خود را مستقیما به سوکت DSL وصل نمایید. این یعنی یک سخت افزار کمتر برای مدیریت و یک راه حل کاملا یکپارچه. مودم DSL اختیاری ما از اکثر استاندارد های VDSL2 با سرعت دانلود و آپلود تا 100 مگابیت در ثانیه پشتیبانی می نماید.

رادیو دوم WiFi

فقط برای مدل های 135w Rev.3

با افزودن یک رادیو دوم WiFi به دستگاه SG 135w خود، پوشش و عملکرد WiFi را در دفتر خود بهبود بخشید. اضافه کردن یک رادیو WiFi دیگر به دستگاه خود، به شما این امکان را می دهد تا باند های 2.4 و 5 مگاهرتزی را به طور همزمان داشته باشید و با اضافه کردن وای فای دوم تجربه بهتری از WiFi خواهید داشت.

کیت Rackmount

برای همه مدلهای 1xx(w) Rev.3

ما کیت های اختیاری Rackmount را برای همه مدل های رومیزی خود ارائه می دهیم و این امکان را برای شما فراهم می کنیم که حتی کوچکترین دستگاه سری Sophos SG را در رک خود نصب نمایید. برای دسترسی آسانتر به درگاه های اترنت، دستگاه را می توان به جلو و یا عقب سوار کرد.

افزونگی (Rdundancy)

فقط برای مدل های 1xx(w) Rev.3

ویژگی Redundancy در وسایل دسکتاپ بسیار نادر است اما در Sophos  وجود دارد، ما می دانیم که مهم است که چقدر کار شما مهم است، مهم نیست که شغل شما چقدر بزرگ می باشد. در صورت وجود یک قطعی منبع اغذیه دوم این آرامش را برای شما فراهم می نماید که مشکلی پیش نخواهد آمد.

برای مطالعه کامل اطلاعات دستگاه ها فایروال سری XG، بروشور ما را مطالعه نمایید.

سبد خرید
سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.