قالب وردپرس

VxStream Sandbox یک سیستم تحلیل بدافزار کاملا نوآورانه و خودکار است که شامل یک فن آوری تجزیه و تحلیل ترکیبی منحصر به فرد است .این سیستم به عنوان یک بسته نرم افزاری مستقل که روی یک سایت محلی دارای یک وب سرویس و API نصب می شود و یا اینکه به عنوان یک راه حل میزبانی ارائه می شود. این نرم افزار را می توان در VMWare ESX، VirtualBox و ویندوز XP و آخرین نسخه ویندوز 10 نصب کرد. این نرم افزار با استفاده از یک تحلیل هیبریدی، می تواند تصویری کامل از قابلیت های یک فایل بدسات آورد، چرا که کل فضای نشانی حافظه را تحلیل می کند.به طور کلی این نرم افزار شاخص های زیادی را نشان می دهند که امکان تشخیص بدافزارهای فرار را فراهم می سازد.این نرم افزار با ارائه مجموعه وسیعی از گزینه های پیکربندی، یک رابط شاخص رفتاری مبتنی بر پایتون، طراحی کاربر محور و و فرمت های خروجی قابل تجزیه به وسیله ماشین، یک ابزار فارنزیک فوق العاده برای کار با محصولات امنیت آی تی یا چرخه حیات امنیت شرکت در اختیار شما قرار میدهد. این سیستم مجهز به یک کنترل کننده تعادل بار است که امکان پردازش اطلاعات در مقیاس بزرگ را فراهم می آورد.
این روزها جلوگیری از حملات هدفمند و نقطه ضعف های امنیتی تقریبا غیر ممکن شده است. توانایی شناسایی یک حادثه به روشی زمانبندی شده و همچنین تصمیم گیری های درست پس از وقوع یک حادثه از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که همه ما میدانیم موتورهای ضد ویروس کلاسیک که مبتنی بر الگوهای باینری هستند، این روزا دیگر کارایی ندارند.در عوض بررسی یک تصویر کلی، استفاده از شاخص های رفتاری عمومی، تحلیل حافظه کامل فرایند و انجام این موارد در محیط های مختلف از اهمیت زیاید برخوردار است. VxStream Sandbox یک جعبه سیاه نیست، این نرم افزار به شما اجازه می دهد که تمامی انواع ماشین های مجازی مهمان را پیکربندی کنید و آنها را به کار ببرید و فایل های موجود در چندین محیط مختلف را تحلیل کنید. به این ترتیب شناسایی حتی حملات بسیار هدفمند نیز ممکن خواهد بود.
امکان شناسایی تهدیدات ناشناخته، عملکرد ساده آن ، تکنولوژی بسیار پیشرفته و مجموعه وسیع ادغام ها ویژگی هایی هستند که VxStream Sandbox را قدرتمند می کند. VxStream Sandbox ساختاری بسیار سریع دارد. به صورتی که میپتوان از آن به عنوان یک سیستم با مقیاس بزرگ برای واکنش در برابر حوادث ، تحلیل فارنزیک و یا به عنوان یک نرم افزار سلف سرویس استفاده کرد. این نرم افزار به دلیل رابط کاربری ساده با جریان کاری و پشته امنیتی سازمان ها به راحتی هماهنگ میشود.
VxStream Sandboxیک سیستم تحلیل بدافزار خودکار و پیشرفته است که توسط SOC ها، CERT ها، تیم های DFIR، آزمایشگاههای فرنزیک امنیت آی تی، محققان و فروشنگان سخت افزار ها در سرتاسر دنیا به کار گرفته میشود. با خیال راحت از سرویس رایگان تحلیل بدافزار در hybrid-analysis.com و یا reverse.it استفاده کنید.
ویژگی های منحصربه فرد
· وب سرویس با یک سیستم مدیریت کاربر و کلاینت کامل و جامع
· تحلیل فایل های موجود در چندین محیط مختلف به صورت همزمان
· استفاده از هر گونه ایمیج ویندوزی آماده شده برای شناسایی APT ها و مقاومت در برابر بدافزار های فرار
· قابلیت زیاد برای پیکره بندی
· تکنولوژی تحلیل هیبریدی منحصربه فرد که کل حافظه فرایند را مورد تحلیل قرار میدهد.
· امکان نظارت بر هسته
· امکان ادغام با تجهیزات شرکت های دیگر
· خروجی های MAEC 4.1، OpenIOC 1.1 و MISP XML برای به اشتراک گذاری یکنواخت شاخص بدافزار
· انتخاب و تحلیل خودکار فایل ها از ترافیک شبکه ای به دست آمده
· ریبوت کردن سیستم در حین یک تحلیل به منظور شناسایی رفتار بدافزار پس از مقاومت و ماندگاری
· تشخیص ضد تحلیلی پیشرفته
· ارزیابی تهدید
· پشتیبانی از انواع فایل ها
· استخراج و ساده سازی ماکروهای VBA و جاوا اسکریپت
· تحلیل مرجع های URL و تجزیه و تحلیل خودکار بار ارجاع شده
· API ساده و قابلیت های زیاد برای ادغام
· ادغام سیستم SIEM با استفاده از بازخورد سیسلاگ CEF
· ادغام Suricata که امکان کاربرد قوانین ETOpen و ETPro را در ترافیک شبکه فراهم میکند

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید