قالب وردپرس

تست نفوذ پذیری برای یافتن تیم های مخل امنیت
اطلاع از اقدامات دشمن به آمادگی بهتر شما برای مقابله و دفاع کمک زیادی میکند.متاسپلویت که توسط انجمنی متشکل از 200000 کاربر و حامی مورد پشتیبانی قرار میگیرد، این آگاهی و شناخت را در اختیار شما میگذارد.این محصول موثرترین راه حل تست نفوذ پذیری در سراسر دنیا محسوب می شود.با کمک این ابزار می توانید نقطه ضعف های موجود در سیستم دفاعی خود را شناسایی کنید، ریسک های گسترده و بزرگ تمرکز داشته باشید و نتایج امنیتی خود را بهبود بخشید.

شناخت نقطه ضعف ها
شناخت آسیب پذیری ها پیش از اقدام یک مهاجم مخرب از اهمیت زیادی برخوردار است.

استفاده از بزرگترین پایگاه داده اکسپلویت در جهان
شرکت Rapid7 با اجرای پروژه متاسپلویت به شناخت منحصربه فردی از آخرین متدهای مهاجمان و طرز فکر آنها دست یافته است. این شرکت با عموم مردم در تعامل است تا بتواند به طور متوسط هر روز یک بهره براری جدید را به پایگاه داده خود اضافه کند، که در حال حاضر تعداد بهره برداری ها به بیش از 1300 مورد و تعداد ماژول ها به بیش از 2000 مورد رسیده است.

شبیه سازی حملات دنیای واقعی در مقابل سیستم دفاعی
متاسپلویت 90 درصداز راه حل های آنتی ویروس موجود در حال حاضر را پشت سر میگذارد و به شما اجاره می دهد تا دستگاهی که در معرض خطر بیش از 200 ماژول است را به صورت کامل به عهده بگیرید و آن را نجات دهید. چرخی در شبکه خود بزنید تا متوجه شوید که یک ماجم تا کجا می تواند پیش برود.

یافتن رمز عبورهای ضعیف و تکراری
شبکه خود را برای یافتن رمز عبورهای ضعیف و تکراری مورد تست قرار دهید. Metasploit Pro تنها به کرک کردن حساب های کاربری سیستم عامل اکتفا نمی کند و می تواند حملات جستجوی فراگیر یا همان brute–force را در مقابل بیش از 20 نوع حساب مانند پایگاه های داده، وب سرورها، و راه حل های اجرایی از راه دور به راه بیاندازد. علاوه بر این، این محصول می تواند از ابزار های تخصصی طراحی شده برای افشای دامنه رمز عبورها و ارزیابی تاثیر یک رمز عبور افشا شده استفاده کند.

اولویت بندی موارد مهم تر
یافتن نقاط ضعف شبکه ها تنها نیمی از راه است. شما به عنوان یک تست کننده نفوذپذیری باید یک ارزیابی کلی انجام دهید و موارد لازم برای کاهش ریسک یک حمله را شناسایی نمایید.

اشاره دقیق به لینک های ضعیف در زنجیره حمله
در حال حاضر حملات سایبری بسیار پیچیده هستند، دشمنان از تکنیک های پیچیده ای برای نفوذ هرچه سریعتر به سیستم شما استفاده میکنند. با کمک محصول Metasploit Pro شما میتوانید حملات را مانند دشمان خود شبیه سازی کنید و به راحتی ریسک های امنیتی مهم را گزارش دهید.

ادغام حلقه بسته با Nexpose برای از بین بردن آسیب پذیری ها
زمانی که بخش های دیگر اعتبار نتایج اسکن را زیر سوال میبرند، این مسئله نشان میدهد که یک آسیب پذیری سیستم و داده ها را در معرض خطر قرار داده است. در این صورت شما یک پیام خیلی فوری برای اقدامات اصلاحی و اعتمادسازی با سهامداران دریافت خواهید کرد. Metasploit و Nexpose تنها راه حل اعتبارسنجی حلقه بسته را از یک فروشنده ارائه میکنند که اولویت بندی آسیب پذیری و گزارش اصلاح را راحت تر می کند.

توسعه برنامه های امنیتی بهتر
زمان از عوامل بسیار مهم به شمار میرود.اتوماسیون، آموزش فعالانه کاربران، و گزارشات پیشرفته میتواند بهره وری ، کارایی و موفقیت های تیم شما را افزایش می بخشد.

اجرای پروژه های نفوذ پذیری در مقیاس بزرگ
انجام ارزیابی و مدیریت داده ها در شبکه هایی با بیش از 100 میزبان می تواند موضوعی چالش برانگیز باشد. Pro metasploit از هزاران میزبان در پروژه های مربوط به درگیری و تست های چندگانه نفوذپذیری حمایت میکند. این محصول مراحل تست نفوذ پذیری را با زنجیروظایف و یا همان Task Chains و MetaModules خودکار میکند تا بهره وری را افزایش دهد.

کاهش ریسک های کاربری با استفاده از کمپین های فیشینگ و آموزش
به کمک کمپین های فیشینگ Metasploit Pro به هزاران نفر از کاربران ایمیل بفرستید و آنها را دنبال کنید. با یک کلیک صفحات لاگین برنامه وبی را کپی کنید تا بتوانید رمز عبورها را بدست آورید. میزان تغییر را در هر مرحله از کمپین فیشینگ اندازه گیری کنید. زمانی که کاربران اقدامی خطرناک انجام میدهند، میتوان آنها را به یک سایت آموزشی ارجاع داد. بااستفاده از InsightUBA تمام کاربرانی که مورد حمله فیشینگ قرار گرفته اند ، به طور خودکار به لیست مشاهده InsightUBA افزوده می شوند.

تکمیل سریعتر برنامه های انطباق
این محصول برای نمایش یافته های شما گزارشاتی تولید کرده و آنها را با توجه به قوانینی نظیر PCI DSS و FISMA دسته بندی میکند. همچنین نشان میدهد که موارد اصلاح شده و کنترل های جبرانی انجام شده برای مراقبت از سیستم ها کاربردی و موفق هستند.این سیستم برمبنای شواهد قطعی و تایید شده استثناهایی در آسیب پذیری ایجاد میکند که به راحتی بررسی جدید شما را پشت سر می گذارند. به صورت خودکار اقدامات و یافته های مربوط به ارزیابی های سطح شبکه و سطح اپلیکیشن را ثبت میکند تا در زمان با ارزشی که صرف بریدن و چسباندن خواهد شد صرفه جویی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید