قالب وردپرس

ManageEngine با ارائه نرم افزاری مقرون به صرفه که کاربردی آسان برای SMB ها دارد و همچنین با ویژگی های قدرتمندی که شرکت های بزرگ به آنها نیاز دارند، مدیریت آی تی را به فعالیتی بسار آسا ن تبدیل کرده است. بیش از 120000 شرکت در سرتاسر دنیا و از آن جمله سه شرکت از 5 شرکت Fortune 500 از محصولات ما برای مدیریت شبکه ها و مراکز داده ای، اپلیکیشن های تجاری و سرویس های آی تی و امنیتی استفاده می کنند و بیش از 300000 ادمین با استفاده از نسخه های رایگان محصولات ManageEngine بخش آی تی خود را بهینه سازی می کنند.
دانلود، نصب ، پیکربندی و به کارگیری اپلیکیشن های مدیریت آی تی ما بسیار آسان است و هیچ نیازی به استفاده از سرویس های پشتیبانی قدیمی ندارد. به همین خاطر است که راه حل های ما در مقایسه با محصولات پیچیده و گران قیمت شرکت Big 4 ارجحیت دارند.
ما رویکردی مشخص و مشتری محور در حیطه نرم افزار مدیریت آی تی در پیش گرفته ایم. نیاز های مشتریان فلسفه محصولات ما را هدایت میکند. و در ما یک تیم داخلی R&D بسیار قوی تشکیل داده ایم تا از تیم تولیدی مان پشتیبانی کنند و نیاز های مشتریان را در شرکت منعکس سازنند.
همچنین رویکردی بسیار ساده و شفاف در تجارت نرم افزار مدیریت آی تی انتخاب کرده ایم. قیمت واقعی محصولات در وب سایت شرکت موجود است. مشتریان میتوانند محصولات ما را برای تست اولیه به صورت رایگان دانلود کنند تا بتوانند تصمیمات آگاهانه ای برای خرید بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید