قالب وردپرس

در شرکت Ixia ما مجموعه ای قدرتمند از راه حل های خلاقانه و دیدگاهی مورد اطمینان ارائه کرده ایم تا از شبکه و محصولات امنیتی شما از مرحله مفهوم تا اجرا حمایت کنیم. تفاوتی ندارد که شما در حال آماده سازی محصول خود هستید، در حال به کارگیری یک اپلیکیشن هستید و یا اینکه عملکرد یک محصول را مدیریت می کنید، چرا که ما مجموعه وسیعی از راه حل ها را درباره تست، نظارت و امنیت را در یک جا ارائه کرده ایم.
در صورتی که به دنبال نظارت بیشتر و یا عملکرد بهتر در شبکه خود هستید، راه حل های ما به کارکردهای شبکه اعتبار می بخشد، یکپارچگی زیرساخت امنیتی را تست می کند و کل شبکه شما را مورد بررسی قرار می دهد. نتایج بدست آمده عبارتند از : اپلیکیشن های قوی تر، عملکرد بهتر، قابلیت امنیتی بیشتر، مشتریان راضی و ROI ماکزیموم.
Ixia از یک مرکز کوچک تست آی پی و ایترنت، به یکی از تولید کنندگان در حال رشد راه حل های امنیتی، نظارت و تست در سطح جهان تبدیل شده است. این شرکت در سال 1997 تاسیس شده است ، نیروی کار ما بالغ بر 1700 نفر در سرتاسر اروپا، آسیا – اقیانوسیه و آمریکای نوبی و شمالی است و به طیف وسیعی از مشتریان خدمات رسانی می کنند که این مشتریان شامل شرکت های Fortune 100 و برخی از شرکت های بزرگ حمل و نقل و سازندگان جهانی تجهیزات شبکه هستند.
امروزه این شرکت های پیشرو، ارائه دهندگان سرویس ، تولید کنندگان تجهیزات شبکه و سازمان های دولتی با بهینه سازی عملکرد اپلیکیشن، افزایش قابلیت امنیتی و ایجاد بازده های تکنولوژی بیشتر ، برای ایجاد اپلیکیشن های قوی تر به راه حل های ما تکیه می کنند.

مشاغل
ما در Ixia از خبره ترین افراد برای ایجاد راه حل هایی که سخت ترین چالش های آی تی را حل میکنند، کمک می گیریم. ما با ایجاد یک محیط کاری که خلاقیت و ایده های کارمندان خود را تشویق میکند و برای کار سخت آنها پاداش در نظر می گیرد، به بهترین نحو از قابلیت های آنها استفاده می کنیم. همکاری از عوامل اصلی موفقیت ما به شمار می رود و شور و اشتیاق عجیبی برای کسب تعالی و رشد در پس زمینه تمامی خلاقیت ها و نو آوری ها موج میزند.
به تیم استعدادهای جهانی ما بپیوندید و بخشی از آینده ما باشید. ما امکانات خود را در 23 کشور دنیا با فرصت های شغلی زیادی ارائه می دهیم.

آزمایشگاه های IXIA
الزامات شبکه، انتظارات مشتریان و تهدیدات امنیتی سه مقوله ای هستند که همواره در حال افزایش هستند. سازمان ها برای اینکه بتوانند امنیت شبکه خود را حفظ کنند و به بهترین عملکرد دست یابند، باید این نگرانی ها را از بین ببرند.
آزمایشگاه IXIA یک سازمان خلاقیت و تحقیقات کاربردی در داخل IXIA است که وظیفه آن سرعت بخشیدن به خلاقیت ها و نوآوری ها است.
Ixia به عنوان یک شرکت پیشرو و هدفمند شناخته میشود که مالکیت فکری آن در بین سازمان های مختلف به اشتراک گذاشته شده است و ساخت محصولات نسل جدید را به واقعیت تبدیل میکند. آزمایشگاههای IXIA با بیش از 30 اختراع و نوآوری و با در اختیار داشتن تیمی از متخصصان برجسته در این رشته، برای کسب موفقیت های تجاری در آینده آماده همکاری در مراحل اولیه توسعه محصولات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید