قالب وردپرس

شناسایی شکاف های امنیتی حتی در پیچیده ترین اپلیکیشن ها
اگرچه این روزها مهاجمان مخرب اهداف گوناگونی را دنبال می کنند اما همه آنها یک کانال بسیار رایج دارند که این کانال همان میلیون ها اپلیکیشن ابری، موبایلی و وبی است که شرکت ها برای حفظ مشتریان خود به کار میبرند. AppSpider این اپلیکیشن ها را برای یافتن آسیب پذیری های موجود در تمامی تکنولوژی ها اسکن می کنند، ابزارهایی ارائه می کند که اصلاح و جبران را سرعت می بخشند و تغییرات موجود در اپلیکیشن ها را نظارت می کند.

پوشش دهی شکاف ها با استفاده از Universal Translator
هیچ وقت نمی توان چیزی را پیدا کرد که نمی توان آن را دید. تنها با استفاده از AppSpider می توان به صورت خودکار تمامی وجه های اکوسیستم اپلیکیشن را برای شناسایی آسیب پذیری های اپلیکیشن وبی تحت پوشش قرار داد.
پوشش دهی اولین قدم در اسکن دقیق و درست است. بیشتر اسکنرها با یک ساختار جستجو و جمله ساخته شده اند، اما در بیشتر کلاینت های پویا، ای پی آی ها و میکروسرویس ها این جستجو تاثیری ندارد. AppSpider پا را فراتر از تست فرمت های جفت نام=مقدار در اچ تی ام ال گذاشته است. ابزار Universal Translator در این اسکنر تکنولوژی های جدید به کار رفته در اپلیکیشن های موبایلی و وبی مانند ای پی آی ها و میکروسرویس ها را تفسیر می کند. AppSpider پوشش دهی گسترده موردنیاز در دنیای گسترده اپلیکیشن های وبی را فراهم می کند.

حمله هوشمندانه
AppSpider آسیب پذیری های اپلیکیشنی شناخته شده را تست نمیکند زیرا اپلیکیشن های امروزی معمولا ساختارهای سایتی، نام های پارامتری و عکس العمل های منحصر به فردی دارند.این مسئله حملاتی معمولی مبتنی بر ساختارهایتان ایجاد میکند که نتایج دقیق و درستی را به شما ارائه میدهد. AppSpider برای اینکه بتواند حملات دنیای واقعی را به درستی شبیه سازی کند، تجزیه و تحلیل های فرم موقعیت یابی و تقریب را انجام میدهد تا به روشی هوشمندانه داده هایی را که این فرم ها انتظار دارند را وارد کنند.

نظارت مداوم بر اپلیکیشن ها

اجازه ندهید که خطرات ناشناخته آرامش شما را بر هم بزنند. نظارت مستمر سایت با کمک AppSpider تغییرات موجود در اکوسیستم اپلیکیشن شما را که سهوا آسیب پذیری های جدیدی را تزریق میکند، شناسایی می کند. پس از آن با توجه به تنظیمات قابل تنظیم اپلیکیشن مجددا اسکن میشود.
مورد تایید بودن در ارزیابی های عمیق و گسترده

اکثر اپلیکیشن ها سفارشی هستند و هر نرم افزاری رویکرد مستقلی در احراز هویت کاربران دارد. اسکنر ها باید قادر به تشخیص نوع احراز هویت باشند، ورود موفقیت آمیز را تشخیص دهند، و ثبت نام های مستقل را رسیدگی کنند. AppSpider میتواند حتی در پیچیده ترین روش های تایید هویت و همچنین در راه حل های سرویس وبی زیر با موفقیت عمل کند:OAuth ، HMAC ، Integrated NONCE .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید