قالب وردپرس

ایجاد امنیت دراپلیکیشن های وبی شرکت های امروزی یکی از جنبه نادیده گرفته شده درتامین امنیت شرکت ها است. هک اپلیکیشن های وبی به سرعت در حال افزایش است، به طوریکه 75 درصد از حملات سایبری در سطح برنامه های تحت وب و یا از طریق وب انجام می شوند. اکثر شرکت ها داده های خود را در سطح شبکه امن کرده اند، اما گام مهم چک کردن اینکه آیا خود اپلیکیشن های وبی برای حمله آسیب پذیرهستند یا نه، را نادیده گرفته اند. اپلیکیشن های وبی که اغلب دسترسی مستقیمی به دارایی های داده ای با ارزش شرکت دارند ، به صورت شبانه روز آنلاین هستند ، و به طور کامل توسط فایروال محافظت نمی شوند و بنابراین طعمه ای آسان برای مهاجمان محسوب می شوند.
ما با در نظر گرفتن این مسئله Acunetix را ایجاد کرده ایم. اکنون همه کارشناسان بر این باور هستند که تنها روش مقابله با هکرهای وب سایتی تولید ابزاری خودکار است که می تواند به شرکت ها کمک کند تا اپلیکیشن های وبی خود را اسکن کنند تا آسیب پذیری های قابل سوء استفاده را شناسایی و حل کنند. اسکنر آسیب پذیری های وبی Acunetix در ژولای 2005 به بازار عرضه شد: : این اسکنر ابزاری اکتشافی است که روش یک هکر را تکرار می کند تا آسیب پذیری های خطرناک مانند تزریق SQL و تزریق کد را قبل از اقدام هکرها شناسایی کند. پس از یک دهه تجربه، اسکنر آسیب پذیری Acunetix به بهترین گزینه برای بسیاری از مشتریان در بخش های دولتی، نظامی، آموزشی ، ارتباطات، بانکداری، امور مالی و تجارت الکترونیکی و از آن جمله بسیاری از شرکت های Fortune 500 تبدیل شده است.
کاربران می توانند از اسکنر آسیب پذیری Acunetix هم به صورت آنلاین و هم در محل شرکت خود استفاده کنند. این اسکنر قادر به تشخیص و گزارش مجموعه وسیعی از آسیب پذیری های موجود در اپلیکیشن هایی با ساختار وردپرس، PHP، ASP.NET ، چارچوب های جاوا ، Ruby on Rails و بسیاری دیگر است. اسکنر آسیب پذیری Acunetix مجموعه ویژگی های گسترده هر دو ابزار تست نفوذ خودکار و دستی را ارائه می دهد، که این مسئله به تحلیلگران امنیتی امکان انجام یک ارزیابی آسیب پذیری کامل و برطرف کردن تهدیدات شناسایی شده را تنها با یک محصول می دهد. نتایج بدست آمده را می توان در تولید گزارش برای کمک به توسعه دهندگان و بخش مدیریت مورد استفاده قرار داد.

تیم توسعه Acunetix متشکل از توسعه دهندگان امنیتی بسیار با تجربه است که همه آنها پیش از کار در Acunetix WVS تجربه زیادی در زمینه توسعه نرم افزار های اسکن امنیت شبکه داشتند. تیم مدیریت این شرکت سابقه ای طولانی در زمینه بازاریابی و فروش نرم افزار های امنیتی دارد، که این مسئله تاثیر زیادی در موفقیت این محصول داشته است.

Acunetix یک شرکت خصوصی است که شعبه های آن در مالت و انگلستان واقع شده است. این شرکت از شرکای معتبرمایکروسافت به حساب می آید. این شرکت همچنین یک شرکت وابسته با نام 3CX دارد که در زمینه توسعه نرم افزار IP PBX برای ویندوز فعالیت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید