قالب وردپرس

در اوایل سال 2006، Ferruh Mavituna به عنوان یک تست کننده نفوذ پذیری سیستم ها روشی بهتر برای اسکن کردن امنیت اپلیکیشن های وبی یافت.
او طی فعالیت خود با مفهومی مواجه شد که مطمئن بود می تواند مشکلات را برطرف کند. همین مسئله باعث شد تا او Netsparker را ایجاد کند که این اسکنر امنیتی فوق العاده در حال حاضر به پشتوانه ای برای کسب و کار ما تبدیل شده است.
اگرچه تیم Netsparker در سال 2016 در مقایسه با روزهای آغازین از منابع بهتری برخوردار است اما همچنان بر پایه همان ارزش هایی استوار است که موفقیت های اولیه را تشکیل می دادند که این ارزش ها عبارتند از خلاقیت، مهارت و توجه به مشتری.
این شرکت علی رغم پیشرفت های مهم در زمینه انسانی و مالی، همچنان یک شرکت مجازی است که اعضای تیم آن از آخرین ابزارها و تکنولوژی ها برای ارتباط و همکاری با هم از سراسر دنیا استفاده می کنند.
ما نگرش مثبتی نسبت به کار خود داریم اما نسبت به امنیت اپلیکیشن های وبی بسیار حساس هستیم و به خوبی می دانیم که محصول ما تمام موانع را کنار خواهد زد. ما در هر بار عرضه Netsparker(معمولا 5 یا 6 بار در سال) از قابلیت های جدیدی استفاده می کنیم واغلب تکنیک هایی را به کار می بریم که پیش از این غیرممکن به نظر می رسیدند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید