قالب وردپرس

راه حل هایMobileIron  امنیت و مدیریت دو طرفه یا  end-to-end را برای برنامه ها، اسناد، و دستگاه ها فراهم می کند. هزاران نفر از مشتریان در سراسر جهان به راه حل هایMobileIron  به عنوان پایه و اساسی برای استراتژی تلفن همراه خود تکیه می کنند. در حال حاضر بخش فناوری اطلاعات می تواند با استفاده از MobileIron ، یک محیط مجازی برای تضمین انتقال اطلاعات کسب و کار و برنامه های کاربردی از طریق موبایل ایجاد کند ، در حالی که تجربه کاربری عالی ، حتی در تبلت ها و گوشی های هوشمند متعلق به شرکت ها فراهم می کند.
MobileIron چندین بسته نرم افزاری ارائه می دهد تا شما بتوانید ملزومات فناوری اطلاعات موبایل خود را به خوبی برآورده کنید. فرقی نمی کند که شما قصد دارید که با ایمن کردن دستگاه های خود در یک اقدام BYOD (آوردن وسایل شخصی به محیط کار) کسب و کار موبایلی خود را شروع کنید و یا اینکه به یک زیرساخت جامع و کامل فناوری اطلاعات موبایلی نیاز دارید که می تواند کسب و کار شما را به یک سازمان Mobile First تغییر دهد، MobileIron محصولاتی برای بر آورده کردن نیاز های شما در اختیار دارد.
MobileIron هم به عنوان یک سیستم درون سازمانی و هم به عنوان یک سرویسی ابری از طریق MobileIron Connected Cloud در دسترس کاربران است.

مدیریت پیشرفته موبایل MobileIron(Advanced Mobile Management Product)
مدیریت پیشرفته موبایل MobileIron (MobileIron Advanced Mobile Management) پایه و مبنایی برای زیرساخت فناوری اطلاعات موبایل ها است. این بسته که متشکل از کنسول های Atlas و Sentry است، شامل تمامی قابلیت های مورد نیاز برای 1) مدیریت دستگاههای موبایل در یک محیط امن و قابل مقیاس و 2) به کارگیری یک برنامه موبایلی کسب و کار است. تمامی راه حل های MobileIron مخصوص برنامه ها، محتوا و دسترسی وبی موبایلی بر مبنای محصول مدیریت پیشرفته موبایل (Advanced Mobile Management Product) ارائه می شوند.

بسته MobileIron Docs
بسته MobileIron Docs شامل MobileIron Advanced Mobile Management و Docs@Work میشود. این بسته بر اساس پروتکل ها و استاندردهای سطح MDM دسترسی موبایلی به محتوای وبی شرکت از جمله پیوست های ایمیل سازمانی و اسناد ذخیره شده در محیط های شیرپوینتی را فراهم میکند. Docs Bundle راه حلی ایده آل برای آن دسته از سازمان هایی است که قصد دارند دسترسی موبایلی کارمندان خود را به محتوای سازمان تقویت کنند.

بسته MobileIron Apps
Apps Bundle شامل Apps@Work و Advanced Mobile Management است. این بسته راه حلی کامل و جامع برای برنامه های موبایلی تجاری ارائه میکند که داده های برنامه ای روی دستگاه را از طریق قابلیت  AppConnect و دادهای در حال انتقال را از طریق AppTunnel ایمن می کند.این بسته برای سازمان هایی که کاملا از برنامه های موبایلی native  استقبال می کنند، مناسب است.

بسته MobileIron Web
MobileIron Web Bundle شامل MobileIron Advanced Mobile Management و Web@Work است. این بسته مرورهای وبی ایمن را ممکن میسازد و به کارمندان اجازه میدهد تا به محتواهای ارائه شده در اینترانت شرکت و همچنین اپلیکیشن های وبی موبایلی دسترسی ایمن داشته باشند. این بسته مخصوص شرکت هایی است که قصد دارند کسب و کار موبایلی خود را با موبایلی کردن برنامه های وبی شروع کنند.

بسته MobileIron Premium
MobileIron Premium Bundle ساختاری کامل و جامع برای فناوری اطلاعات موبایلی است، که سازمان ها قادر به استفاده از برنامه ها ، محتوا و دستگاههای موبایلی می کند و آنها را به یک سازمان Mobile First تبدیل می کند. این بسته شامل Advanced Mobile Management، Docs@Work، Web@Work و  Apps@Work است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید