قالب وردپرس

اطلاعات امنیتی یکپارچه IBM از شرکت های تجاری سراسر دنیا مراقبت میکند

IBM نمونه محصولات امنیتی سازمانی ارائه می کند که دقیقا با توجه به نیاز های شرکت شما طراحی شده اند. IBM با در اختیار داشتن امکانات بی نظیر برای کمک به شما در ایجاد وقفه در تهدیدات جدید، به کارگیری نوآوری های امنیتی و کاهش هزینه ها و پیچیدگی های امنیت آی تی می تواند داده های بسیار مهم و حیاتی شما را از خطر و تهدید حفظ کند.
IBM با ارائه مراقبت های زیرساختی، داده ها و برنامه ها و سرویس های امنیتی سازماندهی شده و ابری ، تجربه ای طولانی در حفظ دارایی های مهم شرکت دارد. ما برخی از شبکه های بسیار پیچیده در دنیا را مراقبت می کنیم و از وجود بهترین کارشناسان در دنیای تجاری بهره میبریم.

شناسایی: یک شرکت تجاری امن با امکان نظارت بیشتر ایجاد کنید.

سرویس های انطباق و مدیریت ریسک به شما کمک میکند تا اقدامات امنیتی موجود شرکت خود از جمله امنیت صنعت پرداخت کارتی، هویت و نیاز ها و شکاف های موجود در انطباق قانونی آی تی را با توجه به مقتضیات و اهداف تجاری خود ارزیابی کنید.کارشناسان مجرب امنیتی ما توصیه هایی ارائه میدهند که شما را در تصمیم گیری های آگاهانه در باره تخصیص منابع به مدیریت بهتر ریسک های امنیتی و انطباق راهنمایی میکنند. ما میتوانیم امکانات بسیار زیادی از توسعه برنامه های امنیتی گرفته تا انطباق با استانداردها و مقررات و دوره های آموزشی امنیت ارائه دهیم.

مراقبت: خود را برای جلوگیری از وقوع حملات مجهز کنید.

سرویس های مدیریت دسترسی و هویت IBM تمامی جنبه های مدیریت هویت و دسترسی در سازمان شما را مورد هدف قرار میدهد که میتوان به شرایط کاربری، مدیریت دسترسی به وب، احراز هویت کاربران ، احراز هویت چند عاملیو انطباق فعالیت کاربری اشاره کرد. ما سرویس های گسترده ای ارائه میدهیم که  مهارت، تکنولوژی ها و ابزارهای امنیتی پیشرو IBM را تقویت میکنند. کارشناسان امنیتی ما به شما کمک می کنند تا نیازهای مخصوص سازمان خود را شناسایی کنید و راه حل هایی ارائه می دهند که با اهداف امنیتی و تجاری شما بهترین تطبیق را دارند.

عکس العمل: حملات را در مسیر خود متوقف کنید و موارد در معرض تهدید را کاهش دهید.

سرویس های عکس العمل و ارزیابی امنیت سایبری IBM (Cybersecurity Assessment and Response) با هدف کمک به سازمان ها برای آمادگی هر چه بیشتر و عکس العمل سریع در مقابل انواع تهدیدات امنیتی طراحی شده اند. مشاروان مجرب ما با داشتن مهارت هایی در زمینه رایانه های بزرگ تا موبایل سرویس هایی در زمینه عکس العمل ، برنامه ریزی و ارزیابی امنیت سایبری ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید