قالب وردپرس

EMC
یکی از پیشگامانی است که شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات را قادر به ایجاد تغییر در عملکرد هایشان و ارائه فناوری اطلاعات به عنوان یک سرویس (ITaaS) می کند. از عوامل اصلی در این تغییر و تحول رایانش ابری است. EMC از طریق سرویس ها و محصولات خلاقانه خود حرکت به سوی رایانش ابری را سرعت می بخشد و به بخش های آی تی کمک می کند تا دارایی های و اطلاعات مهم و ارزشمند خود را به روشی سریع، مطمئن و مقرون به صرفه ذخیره، مدیریت، مراقبت و تجزیه و تحلیل کنند.

مجموعه وسیع مشتریان
مشتریان ما را سازمان های مختلف در سرتاسر دنیا در هر صنعت و در هر بخش(خصوصی و دولتی) و در هر اندازه از استارت آپ های کوچک تا شرکت های بزرگ مانند Fortune Global 500 را تشکیل می دهند. این سازمان ها شامل بانک های جهانی و دیگر شرکت های پیشرو در زمینه خدمات مالی، کارخانجات،  سازمان های بهداشتی و علوم زندگی،ارائه کنندگان ارتباط از راه دور و سرویس های اینترنتی، فرودگاه ها و شرکت های حمل و نقل، موسسات آموزشی و سازمان های بخش دولتی می شوند.

سابقه مدیریتی قوی
ارزش متفاوت ما ناشی از سرمایه گذاری پایدار و واقعی در زمینه تحقیق و توسعه است، این سرمایه گذاری بالغ بر 20.7 میلیارد دلار از سال 2005 می باشد. EMC برای تقویت کسب و کار اصلی و گسترش بازار خود در مناطق جدید، در همین زمان مشابه 16 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده و با  بیش از 75 شرکت فن آوری ادغام شده است.
موفقیت EMC به عواملی مانند تلاش هزاران کارمند فنی R&D در سرتاسر دنیا، گسترده ترین نمونه از سیستم های صنعتی، نرم افزارها و سرویس ها، امکان ایجاد راه حل های کاملا یکپارچه، و تعهد برای ارائه بهترین تجربه کاربری(Total Customer Experience) در تمامی صنایع بستگی دارد.در سال 2014 مشتریان EMC بیشترین امتیاز را در ارائه خدمات نت به این شرکت اعطا کردند و برتری خدمات ما به وسیله جوایز ممتاز انجمن صنعت خدمات فناوری برای ابداع و نوآوری در زمینه تعهد به مشتریان و نو آوری در زمینه موفقیت مشتریان در سرتاسر دنیا به اثبات رسید.
مراکز R&D در کشورهایی مانند برزیل، چین، فرانسه، هند، ایرلند، اسرائیل، هلند، روسیه، سنگاپور و آمریکا در حال فعالیت هستند و مراکز تولید و ساخت نیز در آمریکا و ایرلند واقع شده است. ما معتبرترین گواهینامه مدیریت کیفیت را از سازمان بین المللی استاندارد دریافت کرده ایم و عملیات های ساخت و تولید ما نیز یک گواهینامه کلاس A ، MRP II به خود اختصاص داده اند.
EMC در Fortune 500 در رتبه 128 قرار گرفته است و سرمایه های ثبت شده آن در سال 2014  به 24.4 میلیون دلارمی رسد، که در این سال EMC بیشترین مقدار سرمایه گذاری در پیشینیه 35 ساله خود را داشت.

حضور جهانی
EMC تقریبا 70000 نفر را از سرتاسر دنیا به کار گرفته است و تقریبا 400 دفتر فروش از 86 کشور دنیا نمایندگی آن را دریافت کرده است.ما از بزرگترین نیروی خدماتی و فروش در سرتاسر دنیا برخورداریم که بر زیرساخت اطلاعات تمرکز کرده اند و در زمینه شبکه جهانی تکنولوژی، برون سپاری، ادغام سیستم ها ، خدمات و توزیع فعالیت می کنیم.
ما یک شرکت تجاری عام هستیم که در فهرست بازار بورس نیویورک با عنوان EMC قرار گرفته ایم و جزئی از S&P 500 Index هستیم. در سال 2014 ، EMC برای 4 سال متوالی در Dow Jones Sustainability Index (DJSI در آمریکای شمالی قرار گرفت که عملکرد مالی مشابه با  شرکت های پایدار محود پیشرو را دنبال می کرد. ما متعهد شده ایم تا با روشی مسئولانه در ارائه خدمات و محصولات اقدام کنیم و در جوامع محلی و جهانی حضوری آگاهانه و با دقت داشته باشیم. طبق بررسی موسسه Great Place To Work در سال 2014، EMC  در بین بیش از 2800 شرکت چند ملیتی جز 25 کشور اول قرار گرفت که EMC در رده های اول رتبه بندی های کشوری و محلی جای داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید