قالب وردپرس

شرکت Arbor Networks به ایجاد امنیت در بزرگترین شرکت ها و ارائه دهندگان شبکه در سرتاسر دنیا در مقابل DDoS و حملات پیشرفته هدفمند کمک می کند. مدیران Arbor معتقدند این روزها راه حل های امنیتی باید در راستای کاهش حملات پیش از دسترسی آنها به شبکه مشتریان، شناسایی سریع و متوقف کردن آنها طراحی شده باشند.
ATLAS یک پروژه اشتراکی با بیش از 300 مشتری ISP است که موافقت کرده اند داده های ترافیک غیر عادی را که در مجموع 90Tbps است را به اشتراک بگذارند. به خاطر همین امتیاز منحصربه فرد، Arbor از جایگاه ایده آلی برای ارائه اطلاعات درباره DDoS، بدافزار ها و بات نت هایی که زیرساخت های اینترنتی و دسترسی پذیری شبکه ای را تهدید می کنند ، برخوردار است.
Arbor Networks با همکاری با بزرگترین اپراتورهای شبکه ای بسیار سخت گیر دنیا تلاش می کند تا راه حلی بسیار مقاوم برای تهدیدات امروز و فردا ارائه کند و تجربه و بازده مشتریان منحصربه فرد خود را تقویت کند. این کار نه تنها از طریق تمرکز بر تهدیدات و نکات خاص در شبکه انجام می شود بلکه خود شبکه هم از اهمیت زیادی در این پروسه برخوردار است. اهمیتی ندارد که تهدیدات و مهاجمان تا چه حدی تغییر یافته اند، چرا که سیستم های امنیتی به خوبی از شبکه ها آگاهی دارند.
هدف اصلی Arbor ارائه تصویری جامع و کامل از شبکه ها و شرایط امن است تا مشتریان بتوانند مشکلات خود را سریعتر حل کنند و ریسک های موجود در کسب و کار خود را کاهش دهند. ما تلاش می کنیم تا قدرت مشتریان خود را افزایش دهیم، شرایط نگهداری از مقادیر وسیع داده ای را فراهم کنیم و تیم های امنیت و شبکه را در کار خود به کارشناسانی خبره تبدیل کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید