قالب وردپرس

رسالت اصلی شرکت SolarWind از زمان تاسیس آن در سال 1999 ارائه محصولات هدفمندی بوده است که برای راحت تر کردن وظایف کارشناسان آی تی طراحی شده اند. ما محصولات و ابزارهای ارزشمندی را ارئه می کنیم که طیف وسیعی از مشکلات مربوط به مدیریت آی تی از مشکلات مربوط به شبکه ها گرفته تا سرور ها و اپلیکیشن ها و ذخیره سازی و مجازی سازی را حل می کنند.
ما خود را با نپذیرفتن شرایط دیگر شرکت های تجاری نرافزاری در دنیا مطرح کرده ایم. اکثریت قریب به اتفاق ابزارهای مدیریت آی تی در حال حاضر پیچیده و گران قیمت هستند و در واقع به اصل چالش های مدیریت آی تی در دنیای امروز نمی پردازند. متاسفانه کارشناسان بخش آی تی این امر را به عنوان بخشی از شغل خود پذیرفته اند. اما ما معتقدیم هیچ لزومی وجود ندارد که نرم افزار های تجاری تا این حد پیچیده باشند.
ما در SolarWinds تعصب خاص درباره کاربران خود داریم و آنها در درجه اول اهمیت قرار می دهیم. کارشناسان ما دائما تلاش می کنند تا قابلیت های قدرتمندی با توجه به یکی از سریعترین و طولانی مدت ترین ROI های موجود در بازار ارائه دهند.
رویکرد ما ارائه یک سادگی غیرمنتظره و تعریف مجدد انتظاراتی است که کارشناسان آی تی از یک نرم افزار تجاری دارند.

فعالیت های SolarWinds
• از بین بردن پیچیدگی های موجود در نرم افزارهای تجاری قدیمی – روش های آسان تر برای پیدا کردن، خرید ، به کارگیری و حفظ این نرم افزارها.
• ارتباط با جامعه – استفاده از تعاملات روزانه با جامعه بزرگ کاربران جهانی برای هدایت توسعه محصول و استراتژی هایمان.
• تکامل مداوم محصولات – اطمینان از اینکه نرم افزار ما می تواند از عهده مسائل مهمی  که کارشناسان IT با آنها مواجه هستند بربیاید و تلاش برای ارائه محصولاتی با حق مالکیت طولانی تر.
شرکت ما توسط مهندسان سیستم و شبکه ایجاد شده است که به خوبی از مسائل مهم در مدیریت محیط های داینامیک آی تی در دنیای امروز آگاه هستند. آنها این تجربه و تخصص را با ارتباط نزدیک با جامعه آی تی تکمیل می کنند تا محصولات مدیریت آی تی تولید کنند که موفق و موثر، در دسترس و با کربردی آسان هستند. نتیجه این همه تلاش و تعهد تولید نرم افزار مدیریت آی تی است که مناسب با کار شما است و کاربردی آسان دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید