قالب وردپرس

جرم های سایبری مانند آب به تمامی موانع نفوذ می کنند. از آنجایی که دولت ها و سازمان های تجاری از سیاستی قوی تر و سیستم های مراقبتی مبتنی بر الگوی خاص برای داده ها و endpoint ها (کامپیوترهای شخصی، لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند و تبلت ها ) استفاده می کنند، سازمان های جنایی پیشرفته تاکتیک های خود را تغییر داده اند و با استفاده از ابزارهای مختلف مالکیت فکری و دیگر دارایی های شبکه ای را مورد هدف قرار داده اند.
این نسل از تهدیدات که جایگزین بدافزارهای رایج می شوند، شخصی سازی شده اند و دائمی و ماندگار هستند. این تهدیدات هدفمند، متغیر، پویا و صفر روزه هستند. این حملات با دقت طراحی شده در فایروال های سنتی، IPS، آنتی ویروس ها و دروازه های وب که بر الگوها و شکل های شناخته شده سوءرفتارها تکیه می کنند، بدون خطر به نظر می رسند. این بدافزار پس از ورود به سیستم، دیگر تجهیزات یا همان endpoints را آلوده می کند، باعث شروع بررسی های اولیه می شود و یا تا زمانی که مهاجم آماده حمله شود، خود را مخفی می کند.
FireEye ارائه دهنده پیشرو در زمینه مراقبت در برابر تهدیدات نسل آینده است وبه مقابله با بدافزارهای پیشرفته ، حملات APT هدفمند و صفر روزه تمرکز می کند. راه حل های FireEye اقدامات امنیتی مانند فایروال های قدیمی و نسل جدید، IPS، AV و دروازه های وب را که قادر به جلوگیری از ورود بدافزار های پیشرفته نیستند، تکمیل می کنند.این تکنولوژی ها شکاف های امنیتی مهمی را در اکثر شبکه های سازمانی ایجاد می کنند.
FireEye از امنیت شبکه ها هم ازداخل و هم خارج مراقبت می کند و مجهز به یک موتور تجزیه و تحلیل بدون الگو است که برای متوقف کردن تهدیدات مربوط به حملات وبی و ایمیلی از پیچیده ترین موتور مجازی در دنیا استفاده می کند. مشتریان ما شامل شرکت های تجاری، شرکت های متوسط از صنایع مختلف و سازمان های دولتی هستند. مقر اصلی FireEye در میلپیتاس در کالیفرنیا واقع است و توسط شرکای مالی برتر پشتیبانی می شود.
امروزه شرکت های آگاه به مسایل امنیتی و دولت های فدرال برای مراقبت های پیشرفته و همه جانبه در مقابل تهدیدات نسل جدید راه حل های FireEye را انتخاب می کنند. FireEye با بدافزارهای پیشرفته، حملات APT هدفمند و صفر روزه مقابله می کند. تجهیزات موجود در FireEye فایروال های جدید و قدیمی، IPS، AV و دروازه های وبی را کامل می کنند و مکانیسم های دفاعی در مقابل تهدیدات ایمیلی و وبی مخفیانه امروزی ایجاد می کنند.
بعضی از شرکت های ارائه دهنده IPS/IDS/NGFW در مقایسه با زمان توزیع محصولات اولیه و اصلی شان در مقابله با تهدیدات و حملات امروزی عملکرد خوبی ندارند.
مدیر امنیت اطلاعات و داده های شرکت Global 500 Financial Services درباره این بسته امنیتی می گوید: “ما در حال حاضر می توانیم با کمک FireEye حملات هدفگذاری شده بر کاربران داخلی و راه دور خود را شناسایی و متوقف کنیم. این راه حل ها باعث می شود تا ما با آگاهی بیشتر بتوانیم با دقت زیادی تهدیدات در حال عبور از فایروال، دروازه URL، IPS و آنتی ویروس ها را شناسایی کنیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید