قالب وردپرس

رسالت ما این است که این اطمینان خاطر را در مشتریان خود ایجاد کنیم که تمامی محصولات نرم افزاری آنها اعم از موارد تولید شده در داخل ، محصولات برون سپاری شده ، نرم افزار های خریداری شده از نمایندگی های فروش و یا نرم افزار های موجود در کمپین های نرم افزار های متن باز از امنیت کاملی برخوردار هستند.
حملات انجام شده بر روی محصولات نرم افزاری توسط هکرها، جنایتکاران و عوامل داخلی می توانند باعث ایجاد مشکلات عدیده ای از جمله ایجاد وقفه در کسب و کار، آسیب به برند، ضررهای مالی وحشتناک و آسیب به افراد و غیره شوند. هدف اصلی این حملات شناسایی آسیب پذیری های مخفی در دل اپلیکیشن های نرم افزاری است. با توجه به برنامه نویسی هایی که در آنها توجهی به امنیت برنامه ها نمی شده است، این آسیب پذیری ها طی سال ها درون نرم افزارها انباشته شده اند و به راحتی می توان آنها را شناسایی کرد. همچنین آسیب پذیری های شناسایی شده توسط تیم های داخلی توسعه نرم افزاری شرکت ها و همچنین آسیب پذیری های گزارش شده توسط نمایندگی های فروش، شرکت های برون سپاری و پروژه های متن باز اوضاع را بدتر از قبل کرده است.
نهاد های نظارتی دولتی و صنعتی که خطر بالقوه آسیب های گسترده اجتماعی و اقتصادی را به خوبی درک کرده اند، کنترل ها و نظارت های خود را در حوزه امنیت اپلیکیشن ها تقویت بخشیده اند. در حال حاضر بسیاری از سازمان ها ملزم شده اند تا ریسک های موجود در اپلیکیشن های خود را برطرف کنند و محصولات خود را مطابق با استانداردها ارائه دهند.
تضمین امنیت نرم افزار یا SSA یک رویکرد سیستماتیک برای از بین بردن خطرات امنیتی در نرم افزار و انطباق محصولات با استانداردهای دولتی و صنعتی مرتبط است. در حالیکه تضمین کیفیت نرم افزار (SQA) تضمین می کند که نرم افزار همان عملکردی را خواهد داشت که برای آن در نظر گرفته شده است، SSA تضمین می کند که نمی توان از یک نرم افزار به صورتی استفاده کرد که باعث آسیب سازمان شود. SSA چالش های مربوط به حذف آسیب پذیری های موجود در اپلیکیشن های نصب شده و همچنین چالش های سیستماتیک تولید و خرید نرم افزارهای امن را مورد توجه قرار می دهد.
شرکت فورتی فای پیشرو در زمینه ارائه محصولات و خدمات امنیتی، توانسته است به بیش از 500 سازمان در سرتاسر دنیا کمک کند تا با یک برنامه موفق SSA کاهش محسوسی را در زمینه خطرات موجود در نرم افزارها داشته باشند. شرکت فورتی فای اولین مجموعه از محصولات SSA را با عنوان Fortify 360 ارائه کرده است. شرکت Fortify Global Services مهارت ها و دستورالعمل های مرتبط با اجرای SSA را در اختیار کاربران قرار می دهد و Fortify Security Research Group نیز این اطمینان خاطر را ایجاد میکند که قابلیت های SSA تا حدی است که می توان با خطرات در حال افزایش در نرم افزار ها به راحتی روبرو شد و آنها را از بین برد.
محصول Fortify 360 قابلیت های تحلیلی، اصلاحی و مدیریتی لازم برای اجرای یک برنامه SSA موفق و در سطح سازمانی را فراهم می کند.
· شناسایی: شناسایی کامل و جامع علل ریشه ای بیش از 400 مقوله در آسیب پذیری های امنیتی موجود در 17 زبان توسعه نرم افزار
· اصلاح: ادغام امنیت، توسعه و مدیریت به منظور اصلاح آسیب پذیری های امنیتی موجود
· کنترل و مدیریت: نظارت بر عملکرد برنامه های SSA سازمانی و جلوگیری از ایجاد آسیب پذیری های جدید توسط تیم توسعه داخلی، شرکت های برون سپاری و و نمایندگی های فروش از طریق خودکارسازی فرایندهای چرخه حیات توسعه امن.
· محافظت از نرم افزار: محدود نگه داشتن سریع آسیب پذیری های موجود به طوریکه نتوان از آنها سوءاستفاده کرد.
· انطباق با استانداردها: نشان دادن انطباق نرم افزار با استانداردهای دولتی و صنعتی و همچنین سیاست های داخلی.

درباره فورتی فای
راه حل های تضمین امنیت نرم افزار شرکت فورتی فای از نرم افزار اصلی کسب و کار شرکت ها و سازمان های مختلف در برابر بزرگترین خطرات امنیتی محافظت می کنند. فورتی فای خطر ضرر و زیان های مالی فاجعه آمیز را کاهش می دهد، از خدشه دار شدن اعتبار و شهرت شرکت ها جلوگیری می کند و انطباق با استانداردهای دولتی و صنعتی را تضمین می نماید. مشتریان فورتی فای طیف وسیعی از سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ ذکر شده در گزارش های سالیانه Global 2000 فعال در حیطه خدمات مالی، بهداشت، تجارت الکترونیک، ارتباطات، نشر، بیمه، یکپارچه سازی سیستم ها وفناوری اطلاعات را در بر می گیرند.